NOWOCZESNY BIOCYD Z FEROMONEM

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to duża odpowiedzialność oraz wielkie wyzwanie. Każdy gospodarz dba o to aby jego plony były jak najwyższej jakości. troszczy się o uprawy, maszyny a w przypadku gospodarstw hodowlanych także o dobrostan zwierząt.

Firma Certis Belchim współpracuje z rolnikami oraz hodowcami starając się dostarczyć rozwiązania wspomagające i ułatwiające tak trudną gałąź gospodarki jaką jest produkcja roślinna oraz zwierzęca. Dzięki tej współpracy rolnicy otrzymują najnowocześniejsze produkty o najwyższej jakości już od samego początku procesu produkcji. Prócz zapraw nasiennych, herbicydów, fungicydów, insektycydów Certis Belchim posiada w swojej ofercie również produkty przeznaczone do czyszczenia opryskiwaczy, pomieszczeń gospodarskich czy też maszyn. Czystość i porządek w gospodarstwie to często wizytówka najlepszych rolników ale także odpowiedzialność wobec końcowych odbiorców płodów rolnych.

Dbałość o czystość i higienę to również ważny element produkcji zwierzęcej – wpływający na kondycje i dobrostan zwierząt ale także na jakość i wielkość produkcji mleka i mięsa.

Jednym z problemów systematycznie nawiedzających gospodarstwa jest plaga much pojawiająca się już od wiosny i uprzykrzająca życie zwierzętom aż do pierwszych jesiennych chłodów.

Muchy są uciążliwe dla zwierząt i nieustannie zakłócają ich odpoczynek. Zwierzęta pobierają mniej pokarmu a także są zestresowane co prowadzi do zmęczenia i częstszej zachorowalności.

Rozwiązań wspomagających walkę z muchami jest wiele. Są to produkty zwalczające larwy, lepy, proszki, opryski.

Firma Certis Belchim ma do zaoferowania wyjątkowy produkt INSEKTAN FINISH 26PA z unikalną nie występującą nigdzie indziej substancją czynną – klotianidyną. Na substancję tą nie wykazano żadnych odporności więc skuteczność preparatu jest na najwyższym poziomie. Zwalczanie much wspiera dodatek atraktantu/feromonu, który wabi muchy do miejsca pomalowanego zwiększając dodatkowo jego skuteczność.

Zapamiętaj:

  • INSEKTAN FINISH 26PA wykazuje długi okres działania – do 8 tygodni
  • INSEKTAN FINISH 26PA jest produktem w formie pasty rozcieńczonej do gęstości umożliwiającej bezpośrednie użycie – gotowy do stosowania
  • INSEKTAN FINISH 26PA wykazuje działanie zarówno kontaktowe jak i żołądkowe
  • INSEKTAN FINISH 26PA powoduje likwidację much w ciągu 4 dni od kontaktu z produktem
  • INSEKTAN FINISH 26PA przeznaczony jest do stosowania w pomieszczeniach inwentarskich przez użytkowników profesjonalnych jak i nieprofesjonalnych
  • INSEKTAN FINISH 26PA to doskonały produkt dla wszystkich tych, którzy chcą pozbyć się much jednocześnie nie szkodząc zwierzętom hodowlanym i środowisku.

Pragniemy poinformować iż w sprzedaży produkt INSEKTAN FINISH 26PA występuje również pod innymi nazwami handlowymi:

  • ALBA
  • O.LBA

 

W razie pytań lub chęci otrzymania dodatkowych informacji o produkcie INSEKTAN FINISH 26PA   prosimy o kontakt:

info@certisbelchim.com

Share this post